Stomatologia i Estetyka

Piękny i zdrowy uśmiech jest wizytówką każdego człowieka, dlatego warto o niego dbać. Zęby mają wpływ na rysy i profil naszej twarzy. Wraz z rozwojem stomatologii zaczęła jej towarzyszyć medycyna estetyczna tworząc z nią synergię . Wzajemnie przenikające i uzupełniające się zabiegi, korzystanie wpływają na nasze samopoczucie. Pacjenci chętnie korzystają z kompleksowej opieki, a lekarz stomatolog dzięki specjalistycznej wiedzy może podkreślić zalety urody i zniwelować mankamenty.

Kwas hialuronowy
Kwas hialuronowy nazywany przez wielu „ eliksirem młodości” pozwala „cofnąć czas” o kilka lat. Występuje w naszym organizmie naturalnie, dlatego jego stosowanie jest w pełni bezpieczne – oczywiście jeżeli zabieg wykonywany jest przez specjalistę. Kwas hialuronowy uzupełniamy tam, gdzie z czasem zaczyna go brakować. Natychmiastowy i naturalny efekt sprawia, że coraz więcej pacjentek do zabiegów z wykorzystaniem kwasu hialuronowego podchodzi z entuzjazmem. Skóra jest gładsza, bardziej nawilżona, zmarszczki wypełnione. Kwas hialuronowy możemy zastosować m.in w takich okolicach jak : fałdy nosowo – wargowe, zmarszczki marionetki, zmarszczki wokół ust, zmarszczki palacza blizny.

Botoks
Pozwala na skuteczne usuwanie zmarszczek górnej i dolnej części twarzy, dzięki czemu skóra wygląda kilka lat młodziej. Przy jego użyciu wygładzimy w sposób szybki i bezpieczny zmarszczki poprzeczne czoła, zmarszczki pionowe między brwiami ("lwie" zmarszczki), wokół oczu "kurze łapki" i zmarszczki palacza. Wykorzystywany jest także do leczenia bruksizmu - tzw. ciągłego zgrzytania zębami oraz ich mimowolnego zaciskania.

Mezoterapia głowy
Włosy są ogromnym atutem urody. Stres, słabe krążenie, zmiany hormonalne, genetyka, ciąża i laktacja czy nadmierne promieniowanie słoneczne - to tylko niektóre z powodów przez, które tracimy włosy. Ratunkiem jest m.in. mezoterapia skóry głowy. Zabieg polega na powierzchniowym obstrzykiwaniu skóry głowy preparatami nawilżającymi i odżywczymi, pobudzającymi, skórę do regeneracji. Modelacje zabieg polega na wprowadzeniu w usta niewielkiej ilości preparatu . W zależności od preferowanego zabiegu możemy uzyskać następujące efekty: nawilżenie ust, podkreślenie konturu ust, zwiększenie objętości ust, podniesienie kącików ust, poprawa symetrii ust.

Volumetria twarzy modelowanie twarzy kwasem hialuronowym, bez użycia skalpela

NICI PDO - rewitalizujące
Zabieg przy użyci nici PDO jest zabiegiem bezpiecznym, skutecznym i dającym spektakularny efekt. Uznawany jest za najbardziej efektywny sposób przeciwdziałania oznakom starzenia. Zabieg polega na wprowadzenia kaniulą lub igłą rozpuszczalnych nici, które stymulują fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny. Zabieg jest wykonany w znieczuleniu miejscowym. Efekt utrzymuje się do 24 miesięcy. Miejsca podlegające zabiegowi: -Szyja: fałdy, wiotkość skóry, bruzdy poprzeczne, wiotka skóra twarzy - Dekolt : bruzdy pionowe i poziome, bruzdy pomiędzy piersiami

lek. stom. Katarzyna Galant telefon: 609 605 804
lek. stom. Bożena Kozak telefon: 797 689 787
chirurg. stom. Piotr Koliński
dr. n med. Agnieszka Świątkowska
Dane kontaktowe

ul. Bursztynowa 1 lok. 3 U
20-576 Lublin
Godziny otwarcia

Pn - Pt: 09:00-19:00
Sb: 09:00-13:00
Ndz: Zamknięte
Znajdź nas